О, музико! Яке це справді диво!

Такими словами розпочався звітний концерт Веселівської дитячої музичної школи, який відбувся 24 квітня.

Це свято –  підведення підсумків за цей навчальний рік, а рік був насичений подіями. По перше це ювілейний концерт , присвячений 50- річчу музичної школи, який ми проводили восени. Потім музична казка «Лускунчик» за мотивами балету П.І. Чайковського напередодні новорічних свят. Традиційні концерти для батьків,останній  присвячений 8 Березня. Концерти в дитячих садках «Казка» і «Світлячок» і численні концерти на сцені нашого будинку  культури.  Наші вихованці, а саме ансамбль скрипалів «Унісон» посів 3 місце у обласному конкурсі  серед ансамблів струнно - смичкових інструментів, який проходив 7 квітня. Це не єдина перемога наших дітей, які з кожним роком вдосконалюють свою майстерність.

У звітному концерті приймали  участь усі діти нашої школи, а у сольних виступах її найкращі вихованці: Бєлка Яна, Артім Анастасія, Плетінь Владіслав, Киян Влада і Киян Аміна, Рябчич Софія, Микало Юля , Данилюк Даша,  Мельник Олександра, Кім  Анна, Гушуляк Катерина, Перевозчикова Марина, Бабаніна Карина, Єгізарян Ернест, Романенко Поліна. Колективну творчість школи представляв  дитячий хор, ансамбль скрипалів «Унісон»  і вокальний ансамбль «Настрій».