В Веселому відбувся мітинг пам’яті присвячений 33-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2019 09:53

26 квітня 1986 року – ця дата є невигойною раною на тілі України. В молодому містечку Прип’ять сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. ЇЇ й досі вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою. В ніч з 25 на 26 квітня відлік часу став уже не мирним, а аварійним. Над одним з реакторів велетенське полум’я розірвало нічну темряву.

Громада Веселого зібралася біля пам’ятного знаку, щоб вшанувати тих, хто першим поринув у бій з невидимим ворогом – радіацією. До присутніх звернулися селищний голова П.Кіяшко та благочинний Веселівського району Православної Церкви України протоієрей Василь Квашко, хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять тих, кого «вбив» мирний атом та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Ми ніколи не забудемо ваш подвиг – ніби промовляють живі квіти на холодному граніті біля пам’ятного знака .