Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Широківські дітлахи відвідують табір денного перебування «Дружба»

29 травня в КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулося урочисте відкриття табору денного відпочинку «Дружба». Діти підіймали прапор табору, розповідали вірші, співали пісні, танцювали. Після обіду їх чекав гарний та смачний торт, з любов’ю приготовлений шкільним кухарем Фесенко Л.М.

16:37 31.05.2017

Вихованці театральної студії ПКЗ «БДЮТ» звітували про свою діяльність

В рамках проведення творчого звіту педагога ПКЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» Людмили Черняєвої підготовлено театральну виставу «Кошкин дом» з вихованцями 3 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2».

16:07 31.05.2017

Цей день в історії: 31 травня

1919р. – народився Леонід Махновець, український літературознавець, історик, археолог, перекладач, бібліограф.

08:24 31.05.2017

Фестиваль дошкільних закладів «Крок до зірок» зібрав аншлаг у селищному будинку культури

30 травня у селищному будинку культури відбувся щорічний фестиваль юних талантів серед дошкільних навчальних закладів Веселівської ОТГ «Крок до зірок», учасниками якого стали 5 дитячих садків нашої громади. Традиційно цей захід, організований та проведений за підтримки селищної ради, вже став своєрідним підсумком роботи закладів за минулий навчальний рік.

22:44 30.05.2017

Четверокласники КЗ «Веселівська ЗОШ № 2» попрощалися з початковою школою

24 травня у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» пройшло свято «Прощавай, 4 клас!» Воно було і веселим, і сумним водночас. Четверокласники отримали «Дипломи про закінчення початкової школи».

09:50 30.05.2017