Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Танцювальний колектив «СТАТУС» зайняв ІІІ місце на фестивалі-конкурсі у Кирилівці

З 27 по 30 травня в смт Кирилівка відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Kirillovka-FEST», учасниками якого стали понад 50 творчих колективів.

Студія естрадно-спортивного танцю «Статус» селищного будинку культури стала бронзовим призером фестивалю-конкурсу в жанрі «Сучасна хореографія» з композицією «Про книги», а також була відзначена в жанрі «Народна стилізація» з композицією «Василина».

Юні танцівники змогли не тільки взяти участь в конкурсі, а й насолодилися ласкавим сонцем і теплим морем. Спонсори фестивалю надали безкоштовну можливість відвідати атракціони лунапарку, познайомитись з мешканцями морів і океанів у Кирилівському АКВАРІУМІ.

Учасники колективу «Статус», керівник Долгополова Ю.А і керівництво будинку культури виносить величезну подяку тим людям, з чиєю допомогою ця поїздка відбулася: народному депутату України Валентирову С.В. і його представнику в Веселівському районі Щетиніній О.А., приватному підприємцю Марковій О.А., керівнику ТДВ Веселівський завод СЗМ Ізмайлову К.В., компанії «Віконда» в особі Латковського А.Н., директору КУ «Культурно-мистецький центр» Плетіню Р.С., завідуючій селищним будинком культури Дьяченко Н.В.

Спасибі вам всім величезне за вашу підтримку і ваш внесок у розвиток творчої молоді нашого селища.

Колектив "Статус"« повернутися до списку новин