Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Від щирого серця…

Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь… Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

09:13 24.05.2017

У Веселівській громаді готуються до щорічного фестивалю «Крок до зірок»

23 травня у залі засідань селищної ради відділом освіти, молоді та спорту було проведено засідання організаційного комітету з питань проведення щорічного творчого огляду-фестивалю художньої самодіяльності серед комунальних дошкільних навчальних закладів селищної ради «Крок до зірок», який відбудеться 30 травня 2017 року в селищному Будинку культури і дозвілля.

22:32 23.05.2017

Зеленіє свято у травах ідей: веселівські поети прочитали свої нові вірші

Говорять, що поезія це музика душі. І мабуть це правда. Бо коли тільки назвеш імена великих поетів то зразу ж, ще не при тронувшись до книги, відчуваєш ту приховану мелодію серця. Це стосується не тільки поетів «золотого віку», поетів класиків уже відомих, але й поетів сучасності.

21:18 22.05.2017