Табір денного перебування «Веселка» КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» розпочав свою роботу

Ось і закінчився навчальний рік з усіма його радощами та труднощами. Попереду довгоочікувані канікули. Але наші дітлахи не поспішають розлучатися зі школою.

Адже тут їх чекає дуже насичене і веселе життя у пришкільному таборі денного перебування «Веселка».

29 травня табір розпочав свою роботу. На урочистій лінійці відкриття діти співали веселі пісні, читали вірші про літо.

Потім день продовжився святом «З Україною в серці». Під час цього заходу учні здійснили цікаву заочну мандрівку нашою рідною Україною, під час якої розповідали про минуле і сьогодення нашої держави, співали українські пісні, танцювали.

Попереду наших молодших школярів чекає ще багато цікавих подорожей, розваг, зустрічей у таборі «Веселка».

Бажаємо добре провести час і отримати багато позитивних емоцій!

О. В. Лісовенко,

педагог-організатор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»