Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Маломихайлівським школярам розповіли про життєвий подвиг Героїв України

19 травня працівник культури с. Мала Михайлівка Галина Скачок разом з бібліотекарем Тетяною Шквирею провели виховну годину для учнів КЗ «Маломихайлівська ЗОШ I – III ст.» з нагоди третьої роковини загибелі Героя України, нашого земляка Василя Миколайовича Сергієнка, а ткож присвячену вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

15:44 21.05.2017

Цей день в історії: 21 травня

1929р. – народився Еммануїл Мисько, народний художник України, скульптор, ректор Львівської академії мистецтв.

10:04 21.05.2017

Студія естрадно спортивного танцю "СТАТУС" взяла участь у відкритті обласного турніру з волейболу та футболу

Студія естрадно спортивного танцю "СТАТУС" взяла участь у відкритті обласного турніру на кубок ДЮФК "ВЕСЕЛЕ" з волейболу серед дівчат та з футболу серед юнаків, який відбувся 19 травня у КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» за підтримки народного депутата України Сергія Валентирова.

22:12 19.05.2017

У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» відбулося навчально-інтерактивне заняття "Відкрите місто: комунікація для зміни у громаді»

18 травня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» відбулось навчально-інтерактивне заняття «Відкрите місто: комунікація для зміни у громаді», яке провів Запорізький благодійний фонд "Єдність за майбутнє" в рамках проекту «Відкриті громади – забезпечення ефективної комунікації в розвитку громад Запорізької області». Фонд реалізує у партнерстві з Веселівської селещної радою та фондом Східної Європи.

21:56 18.05.2017