Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

У селищній бібліотеці оформлено виставку до Дня Європи

День Європи – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Спільної історії всіх націй та спільного мирного та щасливого майбутнього жителів нашого континенту.

08:42 18.05.2017

Веселівська поетеса Ольга Мусієнко презентувала новоолександрівським школярам свою збірку

12 травня у КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів» відбулася зустріч з авторкою збірки «Стежиною долі», нашою колегою, гарним вчителем, поетесою і просто чудовою людиною – Ольгою Мусієнко.

11:57 16.05.2017

Працівники селищної бібліотеки розповіли школярам про традиції святкування Дня матері в різних країнах

У травні , коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері.

10:33 16.05.2017