Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Ігровий майданчик чекає на всіх!

На минулому тижні, під час виїзної екскурсії у селище Веселе,  учні молодших класів КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» побували на ігровому майданчику.

16:54 07.06.2017

Широківські та маломихайлівські школярі зміцнили дружбу під час Малих олімпійських ігор

Традиційно у таборі денного перебування «Дружба» КЗ «Широківська ЗОШ І – ІІІ ст.» проходять Малі олімпійські ігри. Цього року до нас завітали вихованці табору «Дивосвіт» КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ст.».

16:14 07.06.2017

Цікава пора екскурсій

З нетерпінням школярі 3-х класів Веселівської гімназії очікували закінчення навчального року, бо попереду – цікаві екскурсії.

11:24 07.06.2017

Цей день в історії: 7 червня

1887р. – народився Сидір Ковпак, український партизанський керівник часів ІІ Світової війни, генерал майор.

05:01 07.06.2017

Відбувся творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості

6 червня відбувся творчий звіт роботи Позашкільного комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості». Зі звітом перед адміністраціями шкіл громади та відділом освіти, молоді та спорту виступила директор ПКЗ «БДЮТ» Лариса Микоць.

21:36 06.06.2017

Збірна з волейболу Веселівської ОТГ виборола золоті нагороди у відкритому обласному турнірі «Кубок Кирилівки»

Літній волейбольний сезон команда «Ізвєстія» відкрила участю у відкритому обласному турнірі «Кубок Кирилівки», який проходив 2 - 3 червня в смт Кирилівка Якимівського району.

16:22 06.06.2017

Цей день в історії: 6 червня

1949 р. — народився Віталій Старухін, український футболіст («Шахтар» Донецьк), кращий футболіст СРСР (1979)

09:22 06.06.2017