Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Цей день в історії: 30 травня

1887р. – народився Олександр Архипенко, український скульптор та художник, один з основоположників кубізму в скульптурі.

08:10 30.05.2017

ДЛЯ УЧНІВ АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ ПРОВЕДЕНО ГОДИНУ СПІЛКУВАННЯ "ТЮТЮНОПАЛІННЯ: ІЛЮЗІЯ ТА РЕАЛЬНІСТЬ"

Люди часто при зустрічі говорять один одному «Доброго дня!». Вони бажають один одному здоров’я. Адже найдорожче у світі це здоров’я. Це безцінний дар, який дала людині природа.

23:19 29.05.2017

У Широківському будинку культури пройшов вечір відпочинку для тих, кому за 40...

Вечір відпочинку під назвою "Доброго вечора..." відбувся у суботу, 27 травня, у сільському будинку культури. На заході були присутні понад 30 запрошених, які з великим задоволенням брали участь в іграх, конкурсах та вікторинах. Усі пішли додому в гарному та піднесеному настрої.

16:18 29.05.2017

Міністерство Освіти змінило розміри канікул для учнів

Міністром освіти і науки Лілією Гриневич підписаний лист, яким визначено структуру нового навчального року. Документом передбачено, що структуру навчального року та строки проведення канікул у новому навчальному році встановлюватимуть загальноосвітні навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою.

10:39 29.05.2017

Цей день в історії: 29 травня

1878р. – народився Петро Карманський, український поет, перекладач, провідний представник об’єднання «Молода муза».

09:05 29.05.2017

Цей день в історії: 27 травня

1859 р. - народився Панас Саксаганський, український актор і режисер, театральний діяч, засновник Народного театру в Києві.

09:31 27.05.2017