Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Цей день в історії: 12 червня

1966 р. - у Києві почалась експлуатація першого у світовій практиці тролейбусного поїзда винахідника Володимира Веклича

13:22 12.06.2017

ВІТАЄМО!

Селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет, відділ освіти, молоді та спорту Веселівської селищної ради щиросердно вітають директора ПКЗ "Будинок дитячої та юнацької творчості"

11:08 11.06.2017

МОН визначило структуру 2017/18 навчального року

Міністерством освіти і науки визначено структуру 2017/18 навчального року та надані роз'яснення щодо розробки навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на наступний навчальний рік. Відповідний лист підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

15:51 09.06.2017

Тарифікаційна комісія провела попередню підготовку до нового навчального року

Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету та відділом фінансів селищної ради з метою упорядкування штатів та штатних нормативів закладів освіти Веселівської селищної ради в період з 06 червня по 08 червня проведено засідання тарифікаційної комісії.

15:14 09.06.2017

На оргкомітеті з питань відзначення Дня Конституції обговорили план заходів

8 червня в актовому залі селищної ради відбулось засідання оргкомітету з питань святкування у Веселівській ОТГ Дня Конституції та Дня молоді під головуванням заступника селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ілони Бабаніної.

16:25 08.06.2017