Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

СТОП БУЛІНГ

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнівської молоді. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг, який можна вважати першим кроком до справжнього насильства та злочинної поведінки. Діти ж є найбільш вразливою категорією, вони соціалізуються, навчаються різним моделям поведінки, і, на жаль, булінг стає однією з таких моделей.

08:16 11.10.2021

Тиждень безпеки життєдіяльності у КЗ « Широківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

08:06 08.10.2021

ФУТБОЛ

25 вересня в м.Приморськ відбулися обласні змагання з футболу формату 9х9  серед ветеранів 50+ присвячені міжнародному Дню миру.

15:21 07.10.2021

Відкрита обласна першість ГО «ФСТ «Колос»

25 вересня у місті Дніпрорудне відбулись матчі відкритої обласної першості ГО ВФСТ "Колос" у Запорізькій області з футболу у форматі (9х9) серед юнаків 2009-2010 рр.н.. серед команд, які потрапили до "Першої" ліги.

15:18 07.10.2021

ВІСТІ З ДЮСШ

У місті Мелітополі, на центральному стадіоні, відбулися змагання відкритого кубку з легкої атлетики присвячені Дню заснування міста, де взяли участь і наші юні спортсмени з відділення баскетболу ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Ольги Тарасенко. В результаті змагань маємо такі результати: третє місце зайняли бігуни Перепічка Олександра – 400 м, Черніков Андрій – 200 м та 400 м. На другому місці та срібні медалі Тарасенко Дар’я – 400 м, Бєліков Микита – 1500 м та 800 м та Тарасенко Анна – 800 м. Чемпіонами змагань та золоті нагороди вибороли Тарасенко Дар’я – 800 м та Тарасенко Анна – 1500 м. Молодці наші юні баскетболістки, які ведуть перед і в легкій атлетиці.

16:46 05.10.2021

Виховна година «Скажемо булінгу «Ні!»

На сьогоднішній день тема шкільного булінгу є актуальною та обговорюваною. Багато школярів потерпають від жорстокості однолітків, але бояться розповісти про це своїм батькам або вчителям.

14:10 05.10.2021

З турботою про людей похилого віку

На початку другого місяця осені відзначається день людей похилого віку і тому комунальна установа «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради  не залишається осторонь цього свята і охоплює увагою та турботою людей поважного віку, які отримують соціальну послугу догляд вдома.

13:46 05.10.2021

Співець краси людської

6 жовтня виповнюється 140 років від дня народження українського драматурга Івана Антоновича Кочерги.

13:34 05.10.2021

Проєкт «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів»

З точки зору народження майбутніх здорових поколінь, покращання демографічної ситуації надзвичайно актуально постає питання стану здоров’я вагітних жінок, безпечність пологів, післяпологового періоду, здоров’я новонароджених дітей, догляду за новонародженими, особливо які народилися з низькою масою тіла.

10:33 01.10.2021