Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

11:13 06.12.2021

Проведення виховних годин «Ми проти насильства»

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна акція «16 днів проти насильства», основною метою якої є: привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного

14:14 03.12.2021

У танцювальному класі селищного будинку культури і дозвілля встановлено жалюзі

Для удосконалення матеріально-технічної бази танцювального класу селищного будинку культури і дозвілля 2 грудня 2021 року на вікнах встановлено жалюзі, які були придбані за власні кошти керівника танцювальної студії «Атмосфера» Венери ІБАТУЛЛІНОЇ спільно із командою «ВІКОНДА» Антона ЛАТКОВСЬКОГО.

11:31 03.12.2021

Запрошення

Веселівська селищна бібліотека, після довготривалого карантину, відчинила двері для своїх користувачів.

10:50 03.12.2021

«Хто попереджений – той захищений»

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

16:07 02.12.2021

Про результати другого етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021/2022 навчальному році

На виконання наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 22.11.2021 № 507 «Про  проведення другого та підготовки до третього етапу ХІІ Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 2021/2022 н.р.»,

14:47 02.12.2021

СНІД : як подолати

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ. Цей день є серйозним нагадуванням про величезну проблему, яка потенційно загрожує кожному з нас, а також про необхідність зупинити повсюдне поширення епідемії ВІЛ / СНІДу.

16:07 01.12.2021

Виховна година на тему: «ВІЛ/СНІД : передбачити, уникнути, не захворіти»

Щороку, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано у 1988 році, він покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу та привернути увагу суспільства до порушень прав і свобод людини, які мають ВІЛ-статус.

13:45 01.12.2021

День пам’яті жертв голодоморів

Голодомор – це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони людей. Щоб не повторювалися такі події, ми маємо знати та пам’ятати про них.

11:32 30.11.2021