Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

29 серпня в м.Енергодар відбувся турнір з пляжного волейболу серед чоловіків присвячений Дню Незалежності України.

16:02 30.08.2021

ФУТБОЛ

29 серпня на майданчику зі штучним покриттям КЗ ФСК «Азовець» проходили змагання з міні-футболу у форматі ІІІ-го відкритого обласного Кубку, присвячені пам’яті видатного кирилівського тренера, майстра спорту СРСР, великого організатора сільського фізкультурно-спортивного руху Віктора Григоровича Сердяєва.

15:59 30.08.2021

Засідання методичного об’єднання вчителів іноземної мови

На думку американського письменника Елвіна Тоффлера, «у ХХІ столітті неграмотні не ті, хто не вміє читати і писати, а ті, хто не вміє вчитися, а ще – забувати те, чого навчився, й перевчатися». Формула Нової української школи передбачає формування компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві. Одна із них – володіння іноземною мовою на рівні вільного спілкуваня.

11:39 30.08.2021

Школа підтримки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

26 серпня психологом КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради  Кутьєвою Катериною було проведено чергове заняття у рамках «Школи підтримки сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах», що стало присвячене Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України. Метою заходу стало формування національної свідомості, виховання патріотичних почуттів у дітей до своєї країни, символів  України: прапора, герба та гімну. У виховній годині взяли участь 12 дітей.

10:30 30.08.2021

Засідання методичного об’єднання вчителів 1 класів

26 серпня 2021 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» в рамках серпневої колегії педагогічних працівників відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 1 класів  закладів освіти громади з теми «Перспективний розвиток освітньої галузі очима творчого вчителя».

09:45 30.08.2021

Засідання методичного об’єднання вчителів інформатики

26 серпня 2021 р. на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів інформатики. Під час роботи було  обговорено основні питання щодо підготовки до нового навчального року та медичного забезпечення  викладання курсу «Інформатика».

09:42 30.08.2021

Зустріч вчителів четвертих класів «Освітня кав’ярня»

26 серпня 2021 року відбулася чергова нетрадиційна зустріч вчителів четвертих класів «Освітня кав’ярня». Тема зібрання: «Удосконалення методичної компетентності вчителя шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій». Мета зустрічі: вивчити основні нормативні документи, що регламентують функціонування  початкової  школи; розглянути  методичні  рекомендації  щодо  проведення  першого уроку;  проаналізувати  навчальні  програми, підручники, зошити; підвищити  професійну компетентність учителів; сприяти розвитку творчої активності педагогів.

09:38 30.08.2021

Засідання методичного об’єднання вчителів фізики і астрономії

Ключовим питанням поліпшення якості освіти є впровадження ефективних змін у закладах освіти, реалізувати які може лише компетентний педагог, який готовий до впровадження нового, прагне постійно вдосконалюватися, працює над власним професійним розвитком.

09:23 30.08.2021

Інформація про засідання МО (2 клас)

І знову серпень зібрав педагогів 2 класів Веселівської ОТГ на планове засідання. Вправа «Я всім бажаю» допомогла присутнім обмінятися привітаннями та налаштуватися на плідну роботу.

10:13 28.08.2021