Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

За землю свою я у слові згорів…

12 листопада 2021 року виповнюється 85 років від дня народження українського поета, автора  пісні  «Чорнобривці» Миколи Сингаївського (1936 — 2013).

09:17 11.11.2021

Вітаємо із перемогою ПІТІМКО Олексія, вихованця ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради, (І МІСЦЕ) у обласному онлайн-конкурсі «Козацькими стежками»

Відповідно до Програми розвитку Запорізької області на 2018-2022 роки,   плану роботи Департаменту освіти i науки облдержадміністрації на 2021 рік, комунальним закладом «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради   з 20 вересня по 12 жовтня 2021 року було проведено обласний онлайн-конкурс з початкового технічного моделювання «Козацькими стежками», присвячений Дню українського козацтва  та Дню захисника України.

16:59 27.10.2021

Дистанційне навчання в мистецькій школі

В  зв’язку з епідеміологічною ситуацією з 19 жовтня 2021 року позашкільний комунальний  заклад «Веселівська дитяча мистецька школа» перейшов на дистанційне навчання. Викладачі закладу використовують в своїй роботі платформи Google Meet, Zoom, Viber.

15:10 25.10.2021

Славетний гетьман Пилип Орлик

21 жовтня 1672 року народився Пилип Орлик - український політичний, державний і військовий діяч, Генеральний писар (1702-1709), гетьман Війська Запорозького у вигнанні (1710-1742), поет, публіцист. невтомний борець за незалежність України.

11:22 22.10.2021

День Козацтва

Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

11:23 18.10.2021

Європейський тиждень місцевої демократії

Традиційно по всій Україні у жовтні проходить Європейський тиждень місцевої демократії, який є загальноєвропейським заходом, що об'єднує місцеву владу та мешканців з метою сприяння їхньому діалогу та стимулювання місцевої демократії та залучення громадян.

15:04 11.10.2021

Ми нащадки запорожців

14 жовтня, на свято Покрови  Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва. День українського козацтва – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

14:41 11.10.2021

14 жовтня – День Українського козацтва

Історія України — це тисячолітня історія українського народу. Вона бере коріння з глибокої давнини. І не знати її, не шанувати її, просто неможливо. Бо тоді ми втратимо своє ім'я — український народ.     І зовсім не дивно, що в Україні є таке свято - День українського козацтва. Адже саме козаки "написали” сторінки славної історії України.

14:41 11.10.2021