Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

День відкритих дверей «КРАЇНА ТВОРЧОСТІ»

11 вересня   позашкільний  комунальний заклад   «Будинок дитячої та юнацької творчості»  Веселівської  селищної ради    зібрав активних та творчих дітей  громади на  свято - День відкритих дверей «Країна творчості», гостинно відкрив двері для всіх тих, хто прагне удосконалення, пошуку нового, хто вміє фантазувати, мріяти,  творити.

10:57 17.09.2021

Пожежник-рятувальник – це спосіб життя

Є професії, про які ми  знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника.

08:23 17.09.2021

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги

Трудовий колектив Веселівського ОКЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 дякує керівництву КП «Іріда»  в особі Грибка А.В., Луценка М.М., водію підприємства Хоріну М.М. за оперативне вирішення проблеми  щодо підготовки школи до осінньо-зимового періоду.

15:27 09.09.2021

Профілактика вчинення самогубства серед підлітків – перший крок на шляху до його запобігання

Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду — міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року, 10 вересня, з метою сприяння діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі.

14:16 09.09.2021

Осінній барвограй

Осінь… Скільки поезії у цьому золотаво - сонячному слові й стільки радості та смутку. ЇЇ часто називають золотою, замріяною, чудовою. У ній поєдналися чарівність барв теплого літечка з першими подихами наступних холодів зими.

08:47 09.09.2021

Увага! Нові виставки у дитячій бібліотеці

«На всі запитання Що? Де? Коли? розумні книги дадуть відповідь завжди». Такою стала ідея книжкової  інформаційної виставки «Щоб такого почитати?», яка оформлена на абонементі учнів 1-4 класів Веселівської селищної бібліотеки для дітей.

16:01 08.09.2021

Серпнева конференція вчителів МО біології, екології та хімії

26 серпня 2021 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів біології, екології та хімії Веселівської ОТГ з теми «Перспективний розвиток освітньої галузі очима творчого вчителя».

13:53 31.08.2021

Методичного об’єднання асистентів – вчителя інклюзивного класу

Інклюзивна освіта – це та складова гуманітарної політики кожної сучасної країни, яка свідчить наскільки її суспільство захищає невід’ємні права людини та яка сьогодні поступово входить у освітній процес України.

08:46 31.08.2021