Запорізька область, Мелітопольський район

ВІСТІ З ДЮСШ

Дата: 05.10.2021 16:46
Кількість переглядів: 393

Фото без описуУ місті Мелітополі, на центральному стадіоні, відбулися змагання відкритого кубку з легкої атлетики присвячені Дню заснування міста, де взяли участь і наші юні спортсмени з відділення баскетболу ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Ольги Тарасенко. В результаті змагань маємо такі результати: третє місце зайняли бігуни Перепічка Олександра – 400 м, Черніков Андрій – 200 м та 400 м. На другому місці та срібні медалі Тарасенко Дар’я – 400 м, Бєліков Микита – 1500 м та 800 м та Тарасенко Анна – 800 м. Чемпіонами змагань та золоті нагороди вибороли Тарасенко Дар’я – 800 м та Тарасенко Анна – 1500 м. Молодці наші юні баскетболістки, які ведуть перед і в легкій атлетиці.

Жіноча баскетбольна команда міста Мелітополя стартувала в чемпіонаті України (перша ліга) у складі, якої і двоє веселівських випускниць ДЮСШ Ольга Тарасенко і Анна Захарчук. У рамках підготовки до наступного туру чемпіонату України, команда зіграла товариський матч із знаменитою запорізькою «Козачкою». При рахунку 65:65 вирішальний кидок виконала наш тренер-викладач Ольга Тарасенко і мелітопольці перемогли 67:65.