Співець краси людської

Дата: 05.10.2021 13:34

Фото без опису6 жовтня виповнюється 140 років від дня народження українського драматурга Івана Антоновича Кочерги.

Класик української літератури Іван Антонович Кочерга відомий як видатний творець історичної драми.

Впродовж чотирьох десятиліть свого творчого життя автор написав понад двадцять драматичних творів. У його творчому доробку - драматична казка і романтична комедія, історична драма і п'єса-феєрія, драматична поема й філософська комедія.

Твори Івана Кочерги увійшли в золоту скарбницю української класики, забезпечив безсмертя їхньому творцеві.

Самобутній талант завжди залишає глибокий слід на землі і вічно живе в серцях вдячних нащадків.

Шановні читачі!

Скориставшись посиланням, ви зможете познайомитись з біографію письменника, згадати відомі драматичні твори І.Кочерги та  переглянути виставу.