Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Підсумки роботи методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури

26 серпня відбулося засідання методичного об'єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури з теми «Перспективний розвиток освітньої галузі очима творчого вчителя».

10:11 28.08.2021

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до  Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

14:22 27.08.2021

«Великий каменяр України»

В серпні  2021 року виповнюється 165 років від дня народження великого сина України, її духовного пророка, титана думки і праці Івана Яковича Франка.

13:10 27.08.2021

Баскетбол 3х3

Стрімко набирає обертів у всьому світі розвиток баскетболу 3х3. Цей вид спорту за свою популярність за останні роки невипадково включено до програми Олімпійських ігор. Баскетбол 3х3 швидкими темпами має розвиток і у Веселівській Дитячо-юнацькій спортивній школі. Про це свідчать  успіхи наших вихованців на змаганнях різного рівня під керівництвом тренера-викладача з баскетболу Ольги Тарасенко.

15:24 25.08.2021

СПАРТАКІАДА

21 серпня 2021 року відбулася відкрита комплексна спартакіада серед населення громади, підприємств, установ та організацій присвячена 30-ій річниці Незалежності України.

15:23 25.08.2021

Майстер історичного роману

8 липня відзначається 85 років з дня народження відомого українського письменника Валентина Чемериса.

16:43 04.08.2021