Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Нагородження переможців конкурсу «Творчі канікули»

15 листопада у Веселівській селищній бібліотеці відбулось нагородження переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського літературного дитячого конкурсу «Творчі канікули» та  Всеукраїнського конкурсу проектів          «Мої права – моє життя».

16:19 15.11.2018

Готуємось до конкурсу щедрівок, колядок та вертепів

14 листопада  2018 року в актовій залі  Веселівської селищної ради   відбулось засідання оргкомітету з питань організації та проведення щорічного конкурсу щедрівок, колядок та вертепів «Щедрий вечір, добрий вечір і дорослим, і малечі!».

11:03 15.11.2018

Співає світ дитячими вустами

День занять 9 листопада у КЗ « Маломихайлівський   НВК»  розпочався урочисто.  Як і по всій Україні, тут  відзначали свято – День української  писемності та мови.

13:05 14.11.2018

Цікава екскурсія

В рамках проведення «Місячника безпеки життєдіяльності»   вихованці  гуртків  «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів» та «Конструювання повітряних змій»   ПКЗ  «БДЮТ»   відвідали      пожежно - рятувальну частину ДПРП -13 ДСНС.

13:05 14.11.2018

Розпочався ІІ етап Всеукраїнських олімпіад.

Листопад - місяць початок інтелектуальних, творчих конкурсів учнівської молоді. У Веселівській селищній територіальній громаді 12 листопада 2018 року розпочався  ІІ (районний ) етап Всеукраїнських олімпіад.

14:33 13.11.2018

Предметний Тиждень української мови та літератури «Мова калинова»

Предметний тиждень у школі – це завжди святковий настрій, очікування чогось незвичайного, але, звичайно, і нелегка праця. Тиждень української мови і літератури тривав у Веселівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з 05 до 09 листопада 2018 року.

16:17 12.11.2018

«Мово рідна, слово рідне, хто вас забуває, той у грудях не серденько, тільки камінь має…»

У світі існує понад 6 тисяч мов. Кожна з них неповторна. Як не існує веселки без різнобарв’я кольорів, так не існує людства без барвистого вінка мов, однією з кращих квіток якого є наша українська мова. Мова-це душа народу: немає мови-немає народу. 9 листопада кожна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства  відзначає День української писемності та мови.

10:17 12.11.2018

У рідній мові-цілий світ

Мова – це великий дар природи, розвинутий і вдосконалений за тисячоліття з того часу, як людина стала людиною. (Кіндрат Крапива)

09:56 12.11.2018