Запорізька область, Мелітопольський район

Нагородження переможців конкурсу «Творчі канікули»

Дата: 15.11.2018 16:19
Кількість переглядів: 238

15 листопада у Веселівській селищній бібліотеці відбулось нагородження переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського літературного дитячого конкурсу «Творчі канікули» та  Всеукраїнського конкурсу проектів          «Мої права – моє життя».

Лауреатами обласного етапу  конкурсу «Творчі канікули» стали:  Шавлюк Анна та Коваль Ольга - учениці Веселівської ЗОШ№1, Крупинська Віра – учениця Веселівської ЗОШ№ 2, Філь Максим, Батура Олександра та Сергєєва Катерина – учні Веселівської різнопрофільної гімназії, Нестеренко Марія випускниця Веселівської ЗОШ№2, нині студентка Київського Національного університету. Всі вони отримали дипломи лауреатів обласного етапу.

Марков Єгор – учень Веселівської ЗОШ№ 2 та Савенкова Єлизавета - учениця Веселівської різнопрофільної гімназії представили свої цікаві роботи на Всеукраїнський конкурс проектів «Мої права – моє життя». Єгор став переможцем  обласного етапу конкурсу зайнявши I місце. Єлизавета також була відзначена за творчий підхід до проекту.

Були зачитані найцікавіші уривки з кожної роботи.

Веселівська селищна бібліотека вдячна всім за участь в конкурсі. Бажаємо натхнення та нових творчих здобутків.

Т.І. Кожевнікова

Бібліотекар юнацької кафедри