«Мово рідна, слово рідне, хто вас забуває, той у грудях не серденько, тільки камінь має…»

Дата: 12.11.2018 10:17

Фото без описуУ світі існує понад 6 тисяч мов. Кожна з них неповторна. Як не існує веселки без різнобарв’я кольорів, так не існує людства без барвистого вінка мов, однією з кращих квіток якого є наша українська мова. Мова-це душа народу: немає мови-немає народу. 9 листопада кожна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства  відзначає День української писемності та мови.

Саме в цей день до Широківської сільської бібліотеки завітали учні 5класу Широківського НВК з вчителем української мови та літератури Струковою Ліонілою Іванівною. З дітьми проведено бесіду «Апостоли рідної мови». Учні з цікавістю слухали розповідь  про творців слов’янської писемності та мови, відповідали на запитання бібліотекаря. До уваги читачів представлена книжкова виставка «Бринить, співає наша мова!». Зустріч пройшла цікаво і змістовно. Нехай же не зміліє ріка нашої мови ніколи, а слово рідне заграє новими гранями краси і довершеності!