Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Свято Миколая в Маломихайлівському НВК

З першим снігом і морозами приходять  до нас зимові свята. Найулюбленішим для дітвори є свято Миколая.  Відбулося воно і в Маломихайлівському НВК.

09:36 21.12.2018

Співець смерекового краю

Пам’яті відомого українського співака Назарія Яремчука була присвячена літературно-музична  композиція  «Я піснею вертаюсь до життя», яку підготували і провели  20  грудня працівники  Веселівської селищної  бібліотеки.

16:20 20.12.2018

Cвято Миколая у Єлизаветівці

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим  і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулось воно і в Єлизаветівському центрі культури та дозвілля Веселівської ОТГ. Малеча чекала на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.

15:58 20.12.2018

Вітаємо з перемогою!

14 грудня 2018 року на базі КЗ «Веселівської районної різнопрофільної гімназії» відбувся ІІ етап Всеукраїнського  спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя" – "Olympic move UA".

16:46 19.12.2018

Відкритий урок з фізики

13 грудня 2018 року в КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» пройшов відкритий урок фізики у 8-А класі на тему «Теплові явища. Розв’язування задач».

10:44 19.12.2018

Обласний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Т. Шевченка.

8 грудня 2018 року на базі Запорізького колегіуму "Мала гуманітарна академія" Запорізької міської ради відбувся обласний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Т. Шевченка.

16:36 18.12.2018

«Дотримання законів – не обмеження, а запорука справжньої свободи»

Всеукраїнський тиждень права тривав з 10 по 14 грудня 2018 р. і був присвячений правам людини в Україні. На цьому тижні учні КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» відвідали безліч заходів, які проходили як  в навчальному закладі, так і в інших організаціях та установах.

08:54 17.12.2018

МІЙ ОТЧИЙ ДІМ, ТИ ДАВ МЕНІ УСЕ.

Що ми очікуємо від зустрічей спілкування? Звісно, гарних емоцій, нових почуттів, нових знань.  Спілкування збагачує нас ідеями, спонукає мріяти й прагнути здійснювати замислене. Недарма ж найбільшою розкішшю французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері назвав розкіш людського спілкування.

13:45 11.12.2018

Боротьба вільна

8 грудня відбулася відкрита першість КЗ «ФСК Якимівської об’єднаної територіальної громади» з боротьби вільної.

13:46 10.12.2018