Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Безпека на дорозі – безпека мого життя

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

13:18 23.11.2018

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.

21.11.2018 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії. В олімпіаді брали участь 11 учнів із 9 закладів загальної середньої освіти району (8 учнів із закладів освіти громади).

13:10 23.11.2018

Екскурсія в пожежну частину

20 листопада в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» з метою попередження нещасних випадків під час пожеж учні початкових класів  КЗ” Маломихайлівський НВК”  із задоволенням відвідали пожежну частину смт Веселе.

15:43 21.11.2018

День вітань у гуртку «Я-журналіст»

21 листопада відзначається Всесвітній день вітань. Напередодні цього свята вихованці гуртка «Я –журналіст» ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради разом із своїм керівником Оленою Дмитерко організували акцію «Подаруй добре слово». Юні журналісти написали привітання та побажання на листівках-сердечках, які виготовили самостійно, а потім подарували їх перехожим.

09:48 21.11.2018

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, російської мови та літератури

19.11.2018 року на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії. В олімпіаді брали участь 24 учні із 11 закладів загальної середньої освіти району (18 учнів із закладів освіти громади).

09:15 21.11.2018

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БІОЛОГІЇ

15.11.2018 року на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології. В олімпіаді брали участь 31 учень із 13 закладів загальної середньої освіти району (18 учнів із закладів освіти громади).

14:56 20.11.2018

У гості до казки

Молодша  група театральної студії  «Берегиня», учні 4 класу КЗ «Маломихайлівський НВК»,   вже не раз у цьому навчальному році запрошували глядачів на свої театралізовані дійства.

14:46 19.11.2018

16 листопада - День толерантності

Напередодні Міжнародного дня толерантності (терпимості), який відзначається щорічно 16 листопада вихованці гуртка «Я-журналіст» ПКЗ «БДЮТ» Веселівської селищної ради обговорили Декларацію принципів терпимості ЮНЕСКО, яка була прийнята у 1996 році і проголошувала, що усі люди різні, але рівні у своїх правах.

14:30 16.11.2018