Співає світ дитячими вустами

День занять 9 листопада у КЗ « Маломихайлівський   НВК»  розпочався урочисто.  Як і по всій Україні, тут  відзначали свято – День української  писемності та мови.

Педагог-організатор Федорова Оксана Миколаївна  гостинно  запросила до кімнати  творчості учнів,  справжніх шанувальників українського поетичного слова,   для проведення конкурсу юних декламаторів «Співає світ дитячими вустами». Конкурсантами стали учні 2-8 класів. Одягнені у вишиванки, усміхнені, діти розповідали вірші, передаючи  любов до української мови, а разом з тим любов до рідної землі. Нелегким було  завдання для членів журі, вчителів словесності, - визначити  переможців. Та все ж найкращих серед найкращих було названо і нагороджено грамотами  та подарунками. Ними  стали: Міннібаєва Софія (2 кл.), Селівончик Дар’я (3кл.), Духніч Аліна (3кл.), Таган Аліна (4 кл.), Ковтун Катерина (4кл.), Коваль Віра (6кл.), Білей Валерія( 6кл.), Фурса Артем (7кл.), Капішон Лариса (8 кл.) .

Усі  ж  інші  учасники конкурсу теж не залишились поза  увагою і отримали грамоти за участь  та заохочувальні  призи.

Приємно слухати світ, який «співає» дитячими вустами, спостерігати за дитячими посмішками  і вірити, що  майбутнє підростаючого покоління буде таким же світлим і безхмарним. Там, де живе любов, не може бути інакше. А живе вона в  наших дітях, бо люблять вони свою Батьківщину по-справжньому, щиро  і відверто.

Вчитель української мови і літератури

КЗ « Маломихайлівський   НВК»

Терещенко О.І.