Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Цікава екскурсія

В рамках проведення «Місячника безпеки життєдіяльності»   вихованці  гуртків  «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів» та «Конструювання повітряних змій»   ПКЗ  «БДЮТ»   відвідали      пожежно - рятувальну частину ДПРП -13 ДСНС.

                    Під час екскурсії діти  мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

         Працівники ДСНС розповіли, як оперативно-рятувальний загін  реагує на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше  вихованцям запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням.  Діти фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали  вихованцям  про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.  Під час зустрічі   працівники   ДСНС  звернули  увагу    дітей  на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли як правильно діяти у разі пожежі.

           Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити  вихованців  ПКЗ  «БДЮТ»  з  професією  героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

         Дякуємо працівникам пожежно-рятувальної частини ДПРП -13 ДСНС    за   цікаву та пізнавальну екскурсію!

 

Керівник  гуртка  ПКЗ «БДЮТ» 

Гапонов І.М.« повернутися до списку новин