Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Шановні читачі!

Продовжуємо знайомити з новинками, які  надійшли до Веселівської селищної бібліотеки.

09:39 13.02.2019

Булінг: «Не мовчи, дій – інакше зацькують»

Cеред сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного.

13:20 12.02.2019

Навчання – ключ до успіху!

Усі добре знають, що Веселівщина багата талановитими особистостями. І радує  те, що цей своєрідний вінок доповнюється кожного року квітками, що символізують успіхи наших дітей. Такою яскравою, талановитою особистістю у КЗ «Веселівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» є  учениця 10-А класу Шавлюк Анна.

11:24 11.02.2019

Змагання з волейболу

09 лютого в місті Камянка-Дніпровська відбувся волейбольний турнір присвячений міжнародному дню волейболу.

10:55 11.02.2019

Відкрите заняття в гуртку «Моделювання найпростіших технічних об’єктів»

В рамках проведення атестації  6 лютого в ПКЗ «БДЮТ»    керівником  гуртка  Гапоновим Ігорем Миколайовичем   на базі   КЗ  «Веселівської   загальноосвітної   школи  І-ІІІ ступенів  №1»  було   проведене  відкрите заняття   в гуртку  «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів».

08:34 11.02.2019

Творчий гурток "Дивограй"

Напередодні Дня Святого Валентина для вихованців дитячого творчого гуртка  «Дивограй» Єлизаветівського центру культури та дозвілля, відбувся  майстер-клас з виготовленню валентинок.

13:26 08.02.2019

Відкритий урок з географії

6 лютого 2019 року в КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівськоої селищної ради»  заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель географії Романченко І.В. провела в рамках атестації відкритий урок у 10 класі на тему «Індія: Економіко-географічне положення, природно-ресурсний потенціал, населення».

13:39 07.02.2019

Як оминути небезпеки Інтернету

Інформаційні технології розвиваються безупинно, все більше проникаючи в повсякденне життя. Наразі люди звикають користуватися мережею для здійснення платежів, професійного й неформального спілкування, розваг на дозвіллі, навчання і багатьох інших важливих завдань.

13:34 07.02.2019

Закінчилися  зимові свята

Закінчилися  зимові свята.  В маломихайлівському сільському клубі   дорослі та  діти  готувались  до  Різдв’яних та Новорічних свят. Першими  в Малій Михайлівці  зустріли Святого Миколая у дитячому садку «Орлятко». Це завжди очікувана подія для малечі. Працівники культури  підготували для  діточок подарунки.

13:29 07.02.2019