Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Казковий новорічний ранок

27 грудня 2018 року в КЗ «Маломихайлівський НВК» відбулося новорічне свято для учнів початкових класів «Ялинка – Добринка».

11:05 08.01.2019

РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ У СЕЛІ ШИРОКЕ.

Святковим різдвяним концертом віддзвеніло свято народження Спасителя нашого Ісуса Христа в Широківському сільському будинку культури.

09:36 08.01.2019

НОВИНИ З БОРЦІВСЬКИХ КИЛИМІВ

У місті Токмак відбулися новорічні турніри з боротьби вільної, в яких взяли участь і вихованці ПКЗ «ДЮСШ». Юні спортсмени тренера-викладача Куксова О.С.  Варнавський Олексій та Щербаков Артем посіли відповідно І та ІІІ місця.

13:41 04.01.2019

Новорічне свято першої рідної школи…

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. У КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» відбулися новорічні ранки 26 та 27 грудня.

08:35 03.01.2019

У Веселівській селищній бібліотеці уже запанував новорічний настрій

Бібліотека для дорослих приготувала для своїх читачів цікаву книжкову виставку  «Крокує світом Новий Рік», щоб  відвідувачі відразу поринали в атмосферу радісного очікування одного з найулюбленіших свят.

14:18 28.12.2018

Новорічний баскетбольний турнір

У спортивній залі ПКЗ «ДЮСШ» відбувся традиційний новорічний баскетбольний турнір серед дівчат , у якому взяли участь спортсменки з м. Гуляйполе та 3 команди нашої ДЮСШ.

09:41 26.12.2018

«Ой, хто, хто Миколая любить…»

На 19 грудня припадає Свято Святого Миколая. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку. Усі дітки радісно чекають цього свята і вчать віршики, які розповідають Святому Миколаю.

12:39 21.12.2018