Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Герої не вмирають

Любов до Батьківщини — велика чеснота.  Жодна людина  не кидає свою матір в недолі і в стражданні. Такою має бути  і любов до Вітчизни - із почуттям власної гідності. Бажання бути вільними і незалежними виявляють герої сьогодення.

09:12 25.02.2019

Міжнародний день рідної мови

«Мова – духовний скарб нації» - цей вислів знайомий нам з дитинства. Змалечку виховували в нас шанобливе ставлення до рідного слова, навчали премудростям мовленнєвої культури.

11:02 22.02.2019

Протидія булінгу у школі

Минулий тиждень у Широківській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов під гаслом «Стоп булінг». Вчителями було проведено низку заходів, які ознайомили учнів з поняттям «булінг», виявили фактори цькування у школі та запобігли подальшим проявам насильства, провели виховні роботи з учнями, які є агресорами і з тими, які можуть бути жертвами.

10:04 22.02.2019

Пам'ятаємо загиблих...

20 лютого  2019 року  зібралися на громадському кладовищі рідні і друзі  та односельці загиблого в АТО Дубініна Володимира аби віддати належну шану та  покласти квіти на його могилу.

13:21 21.02.2019

Успіх веселівських баскетболісток

На початку  лютого в спортивній залі ДЮСШ №3 м. Мелітополь відбувся відкритий чемпіонат із стрітболу (баскетбол на одну половину майданчика) серед жіночих команд.

09:35 18.02.2019

Зроби «валентинки» власноруч і подаруй їх дорогим людям

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.  День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.  Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

11:22 14.02.2019

Бібліотека приймає гостей

13 лютого 2019 року  до Веселівської дитячої бібліотеки завітали учні 1 – А та 1 – Б класів Веселівської ЗОШ № 1 з класними керівниками  Назаровою Г.М. та Пенязь Т.В.

15:59 13.02.2019

Вітаємо!

Учень 11 класу КЗ « Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2»  Богатов Данило  зайняв ІV місце у  ІІІ (обласному) етапі  Всеукраїнських учнівських олімпіад з  російської мови та літератури.

13:32 13.02.2019