Cвято Миколая у Єлизаветівці

Дата: 20.12.2018 15:58

Фото без описуЗ першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим  і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулось воно і в Єлизаветівському центрі культури та дозвілля Веселівської ОТГ. Малеча чекала на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.

У Єлизаветівському закладі культури 19 грудня –  в День Святого Миколая, дітки подивились театралізоване дійство під назвою «Справжнісінький бал для святого», зустрілись з Святим Миколаєм, Янголом та Чортиком. З великим задоволенням дітки водили хороводи, співали, розповідали вірші Миколаю. Усі брали активну участь у святі та всі дітки села отримали солодкі подарунки.

В 2018 році у нашому закладі культури було зроблено поточний ремонт приміщення зали, де проходило святкове дійство, за що дуже вдячні селищному голові Веселівської ОТГ  Кіяшко П. М., депутатському корпусу та директору  КМ «КМЦ»  Веселівської ОТГ Дук Н. І., яка постійно допомагає нам та підтримує наш заклад.

Висловлюємо вдячність спонсонсору дитячого свята до Дня Миколая Деркач Ользі Іванівні.

Особлива подяка дитячому аматорському вокальному колективу «Квіти надії» : Оанца Ілоні, Оанца Даринці, Бєлєй Валерії, Бєлєй Софійці, Куциконь Юлії, Селівончик Даринці, Коваль Вірі, Поляковій Кірі, Колядко Амалії, Крат Олександрі та Аксьонову Євгену.

Також дякуємо за участь у святі  Куциконь Анатолію, Свєргун Ксенії та Савченко Олександру.

Велика подяка за допомогу у виготовлені костюмів  для свята Демченко Вірі Григорівні,  Оанца Сніжані Яківній, Селівончик Любові Петрівні.

Вдячність всім жителям села, які незважаючи на погодні умови завітали на наше свято.

З Наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, шановні жителі села Єлизаветівка та  Веселівської ОТГ, здоров'я, щастя, радості і миру Вам і Вашим родинам.

Завідувач

Єлизаветівським центром культури та дозвілля

Корж С. А.