МІЙ ОТЧИЙ ДІМ, ТИ ДАВ МЕНІ УСЕ.

Дата: 11.12.2018 13:45

Фото без описуЩо ми очікуємо від зустрічей спілкування? Звісно, гарних емоцій, нових почуттів, нових знань.  Спілкування збагачує нас ідеями, спонукає мріяти й прагнути здійснювати замислене. Недарма ж найбільшою розкішшю французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері назвав розкіш людського спілкування.

Й вона, ця розкіш, щоразу присутня на традиційних зустрічах учасників  поетичного клубу. А що вже говорити, коли така зустріч відбувається не сам на сам із  гостем, а відразу з кількома особистостями. І головне, треба мати кожній людині храм у душі, а збудувати його можна, спілкуючись з хорошими, духовно багатими людьми. Й не обов’язково це мають бути відомі, популярні особистості - кожна людина по своєму  цікава, може мати великий духовний світ.

Такі і наші  учасники  клубу «Натхнення» З.М. Логвінова, О.П.Мусієнко, Л.Г.Губенко, Т.І. Кожевнікова, Л.К. Лигун, В.В.Іванов, які на зустрічі  зачитали свої вірші присвячені  отчому дому.  Сподіваємось що майбутні зустрічі будуть не менш цікавими.

Є.Газарян.