Свято Миколая в Маломихайлівському НВК

Дата: 21.12.2018 09:36

Фото без описуЗ першим снігом і морозами приходять  до нас зимові свята. Найулюбленішим для дітвори є свято Миколая.  Відбулося воно і в Маломихайлівському НВК.

Ранкова зустріч молодших школярів у цей день розпочалася розважальною програмою, яку підготував для початківців аніматор, запрошений адміністрацією, щоб  створити  в закладі справжній  святковий настрій. Діти співали ,танцювали, розповідали вірші, відгадували загадки, наповнюючи  зал веселим сміхом.

Шкільна театральна студія «Берегиня» під керівництвом Федорової О.М. підготувала з нагоди свята справжню зимову феєрію  -  виставу «Забілів снігами гай – їде Святий Миколай »,  перетворивши сцену в казку, а всіх учасників свята  у казкових персонажів.  Найкращі побажання нашим артистам, без яких не відбулося б справжнього свята.

За традицією Миколай прийшов  із гостинцями для всіх учнів школи. А тому аромат солодких мандаринів і смачної «Коли»  витав увесь день у всіх класних кімнатах . Раділи подарункам і першокласники, і випускники.

Щира подяка всім, хто приєднався до свята. Особлива вдячність  директору школи Федорову О. В.  за піклування про своїх вихованців, за любов і турботу.   Нехай віра у добро та життєва  мудрість не покидають вас. Ви ж бо давно вже йдете за Миколаєм,  даруючи радість дітям.

Батьківський комітет Маломихайлівського НВК