Методичне об’єднання завідувачів закладів дошкільної освіти громади

Наприкінці листопада у  Веселівському КДНЗ №2 «Світлячок» Веселівської селищної ради відбулося методичне об’єднання   завідувачів закладів  дошкільної освіти громади.

Тема засідання «Діти + батьки + КДНЗ = радість, здоровя, комфорт». В роботі  методичного об’єднання   приймала участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та  спорту Нетребко Інна Анатоліївна.

Співпраця з родиною – нагальне питання для кожного педагога, тому вихователі проводять різнопланову роботу у цьому напрямку.

Цікаво, захопливо, в атмосфері діловитості та душевної теплоти  проходило методичне об’єднання. Його керівник Міщенко Л.М. використовувала неординарні, інноваційні методи роботи (робота в парах, інтеграція ідей по проблемі, дерево рішень).

А ось що саме було незабутнім, радісним та емоційним так це показ казки-оперети про українські національні цінності харчування «Чарівний борщик» у виконанні дітей та батьків середньої групи «Здоров’ятко»  під керівництвом музичного керівника Єрьоменко О.В. та вихователя   Мельник Л.М.