Співець смерекового краю

Пам’яті відомого українського співака Назарія Яремчука була присвячена літературно-музична  композиція  «Я піснею вертаюсь до життя», яку підготували і провели  20  грудня працівники  Веселівської селищної  бібліотеки.

Назарій Яремчук прожив до прикрого мало, але встиг стати легендою вітчизняної естради. З ним облетіли світ наші українські пісні – "Червона рута", "Водограй", "Смерекова хата", "Стожари", "Гай, зелений гай", "Родина", "Я піду в далекі гори", "Пісня буде поміж нас", "Писанка", "Гей ви, козаченьки» та багато інших.

Неповторний голос, самобутній талант, активна громадянська позиція співака захоплюють  мільйони українців.

Пісні відомого виконавця звучали у виконанні Івана Ємца та Ірини Божко.

З трепетом у душі були прочитані вірші, присвячені співаку.

Цей захід знайшов палкий відгук у серці кожного. Адже музику розуміють усі.

Музика – це душа.  Аплодисменти були  щирою вдячністю виконавцям і організаторам.

Зав.відділом обслуговування

Л.Мовчан