Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Готуємось до обласного етапу Всеукраїнського конкурсу.

Вихованці   гуртка  «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів»  ПКЗ «БДЮТ»  Веселівської   селищної  ради   Литвинов   Анатолій   і  Кульповіч  Марія   з керівником  гуртка  Гапоновим  Ігорем Миколайовичем  готуються  до  участі  у  обласному етапі  Всеукраїнського  конкурсу з початкового технічного моделювання для молодших школярів   «Сильна Україна – запорука миру»   за темою «Спеціальний транспорт».

14:51 18.03.2019

Шаховий турнір у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ т.№ 2»

Напередодні  прекрасного жіночого свята у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2» відбувся відкритий шкільний шашковий турнір, який провів заступник директора з навчання тренувальної роботи ПКЗ «ДЮСШ» Бєліков Ю.В. Мета конкурсу – популяризація шашкової гри, виявлення найсильніших шашкістів та розширення можливостей учнів навчального  закладу  у розвитку їх інтелектуальних здібностей.

09:40 13.03.2019

Свято 8 березня у с. Єлизаветівська

8 березня 2019 року у селі Єлизаветівка в центрі культури та дозвілля відбулося свято жіночності та краси. Хороший святковий настрій дарували жінкам працівники Єлизаветівського центру культури та дозвілля. Центр культури та дозвілля села Єлизаветівка зустрів своїх глядачів гарно та зі смаком.

08:52 13.03.2019

Концерт для жінок в с. Озерне

На жіноче свято весни художні колективи Маломихайлівського сільського клубу  підготували для мешканців  села Озерне  святковий концерт.

15:32 12.03.2019

Інтелектуальні ужинки першої школи

У кожного учня є свої стимули ходити до школи, виконувати домашні завдання і отримувати оцінки – хороші чи вже які вдається. Хтось це робить, аби догодити батькам, хтось – щоб бути кращим, хтось хоче довести щось собі і оточуючим, хтось просто відвідує шкільні заняття через те, що так роблять усі і так прийнято в суспільстві.

09:39 11.03.2019