Серце не може чекати, його потрібно рятувати! Благодійний ярмарок у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2»

Дата: 15.03.2019 14:51

Фото без опису15 березня відбувся традиційний ярмарок добрих справ, ініціатором та організатором якого стала шкільна волонтерська організація «Добротворець»

Із самого ранку хол був переповнений охочими скористатися всіма принадами ярмарку, а отже, й долучитися до благородної мети – з відкритим серцем підтримати в Україні благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!» - придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.Фото без опису

Учні разом зі своїми батьками і вчителями приготували смачну випічку: кекси різного виду, печиво, тістечка, навіть піца й канапки.

Ярмарок пройшов весело та продуктивно! Охочі взяти в ньому участь не шкодували коштів на добру справу. Як повідомляють організатори, на заході вдалося зібрати більше 1000 гривень. Це тільки початок, адже акція буде тривати з 01.04-30.04.2019 року. Сподіваємося, що ця маленька справа допоможе здійснити велику мету - придбати медичне обладнання в межах Запорізької області, якого критично бракує для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей нашої області.

Запрошуємо небайдужих долучитися до акції! Не бути байдужими - підтримати дитячі серця!

Учнівське самоврядування школи