Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Прощання з початковою школою

Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі учні 4-А класу КЗ «Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради». Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші чотирикласники подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками.

13:30 28.05.2019

Підсумкова виставка БДЮТ

В гуртках   ПКЗ  «БДЮТ»   «Моделювання найпростіших технічних  об’єктів» (керівник Гапонов І.М.),   «Барвиста стрічка»,   «Мала пластика» (керівник  Ревуцька Н.В.)   навчається  більше  45  учнів  КЗ  «Широківського   навчально-виховно комплексу «Загальна школа І-ІІІ ступенів    -  дошкільний навчальний заклад».

11:16 24.05.2019

ВИШИВАЛА ЖІНКА МАКИ

Під такою назвою пройшло засідання  клубу «Знайди себе»  в Веселівській селищній  бібліотеці. На цю зустріч завітали  чудові веселівські майстрині і познайомили усіх присутніх зі   своїми новими роботами.

14:20 23.05.2019

Нагородження учасників конкурсів

22.05.2019 року у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2» була проведена урочиста лінійка, на якій були нагородженні найбільш активні учні -  переможці конкурсів: «Знай і люби свій край», «Космічні фантазії», «КВК», «Лідер читання 2019», «ДЮПР», «Соняшник», а також за активну участь у житті школи та громади.

13:49 23.05.2019

Бронзові призери чемпіонату області

У квітні-травні на футбольних майданчиках області вібулася  відкрита обласна першість ГО «ВФСТ» «Колос» у Запорізькій  області» з футболу 8х8 серед юнаків 2006-2007 р.н. За два місяці зіграно більше 100 ігор серед 12 команд.

09:33 22.05.2019

Під стягом Євросоюзу

З 2003 року в Україні  в третю суботу травня святкується День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права.

08:19 22.05.2019

Обласна спартакіада

17-19 травня  в м.Приморськ на території бази відпочинку «Орбіта» відбулися обласні змагання з пляжного волейболу в залік обласної спартакіади серед збірних команд міст, районів та ОТГ під гаслом «Здорова молодь – здорова нація».

14:47 21.05.2019

Бронзові призери чемпіонату області

У квітні-травні на футбольних майданчиках області проходила відкрита обласна першість ГО «ВФСТ» «Колос» у Запорізькій  області» з футболу 8х8 серед юнаків 2006-2007 р.н. За два місяці зіграно більше 100 ігор серед 12 команд.

14:45 21.05.2019

ЗЕМЛЕ ЗАЧАРОВАНА МОЯ.

Під  такою назвою  в Веселівській селищній бібліотеці відбулася чергова поетична зустріч на яку завітали учасники літературного клубу «Натхнення».

14:49 20.05.2019