Дата: від до Скинути

Парламентський Комітет підтримав законопроект, який розширює містобудівні повноваження органів місцевого самоврядування

Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства 12 квітня розглянув концепцію законопроекту щодо внесення змін до Закону «Про регулювання містобудівної діяльності».

21:45 18.04.2017

На засіданні оргкомітету обговорили питання святкування 205-ї річниці заснування селища та 2-ї річниці утворення Веселівської ОТГ

14 березня у залі засідань селищної ради голова громади Петро Кіяшко разом зі своїм заступником Ілоною Бабаніною провели перше засідання організаційного комітету з питань відзначення 205-річчя селища та другої річниці утворення громади.

14:50 18.04.2017

Про реалізацію Урядової програми «Доступні ліки»

У Запорізькій області з квітня 2017 року запроваджується Урядова програма «Доступні ліки», метою якої є підвищення економічної доступності лікарських засобів, в першу чергу для соціально незахищених хворих з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу, бронхіальною астмою.

11:35 18.04.2017

ЦНАП у Веселівській селищній територіальній громаді. Від паперових домовленостей до реальних кроків

За участі Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» та шведської компанії SKL International відбулась виїзна нарада до Веселівської селищної територіальної громади, яка стала переможцем конкурсу в рамках програми U-LEAD з Європою, Component 2 – реалізується Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку (SIDA).

22:59 17.04.2017

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!

У своє професійне свято прийміть найщиріші вітання від тих, кому ви вже допомогли і кому ще прийдете на допомогу, ризикуючи своїм життям, для того щоб врятувати інших. Нехай ваші відважні серця завжди горять яскравіше вогню, а душу щодня зігрівають теплі і світлі посмішки ваших коханих та близьких.

12:09 17.04.2017