ВІТАЄМО!

Веселівська селищна рада щиро вітає члена громадської ради, активного діяча, мешканку селища

11:46 06.04.2017

Веселівська ОТГ є зразком територіальної громади, яка вживає конкретні практичні заходи у створенні системи цивільного захисту на своїй території

4 квітня у бізнес-центрі Khortitsa Palace (м. Запоріжжя) відбувся семінар на тему «Розбудова ефективної системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах Запорізької області на прикладі створення підрозділів місцевої пожежної охорони», в якому взяв участь заступник селищного голови Олексій Дяченко.

14:59 05.04.2017

Першочерговим завданням соціальних робітників наразі є допомога підопічним у проведенні благоустрою до Великодня

Про це наголосила сьогодні завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Анна Мельничук на нараді з соціальними робітниками, яка відбулась сьогодні у КУ «Центр соціальних послуг».

11:39 05.04.2017

Будьте обережні при виявленні вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни

З метою недопущення надзвичайних ситуацій на території району, по-в’язаних з вибухонебезпечними предметами часів Другої світової війни, Веселівський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до усіх мешканців району неухильно дотримуватись правил безпеки та негайно повідомляти про знахідку чергового ДПРП-13 ГУ ДСНС України у області за телефонами: 101, 2-15-90 або 2-13-32.

10:14 04.04.2017