Запорізька область, Мелітопольський район

До відома мешканців громади.

У зв’язку з реєстрацією спалаху гострих інфекцій в Одеській області, з метою недопущення епідеміологічних ускладнень на території Веселівського району, фахівцями відокремленого підрозділу «Таврійський міжрайонний відділ» державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр держсанепідслужби України» 20.06.2016 року проводився лабораторний контроль за якістю питної води у місцях водозаборів, на водопровідних спорудах, мережах централізованого гомподарсько-питного водопостачання та води відкритих водоймищ.

13:43 23.06.2016

Веселівська селищна територіальна громада інформує!

Сьогодні, 22 червня, веселівці  відзначили трагічну 75-у річницю від початку Великої Вітчизняної війни.   Цей день став в Україні історичним днем глибокої скорботи.              Щороку, веселівці вшановують світлу пам’ять мільйонів  земляків, життя яких обірвала  війна.   Горем і болем увірвалась вона в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце найжорстокішими випробуваннями і нелюдськими стражданнями, колосальними жертвами і скаліченими долями, загубленим дитинством і втраченою юністю.

13:28 22.06.2016

Оголошення!

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВЕСЕЛІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ» ЗДІЙСНЮЄ НАБІР УЧНІВ НА 2016 – 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗА НАСТУПНИМИ ПРОФЕСІЯМИ: 1.На базі неповної середньої освіти (9 класів) з наданням середньої освіти. Термін навчання – 3 роки:

09:42 22.06.2016

Увага! 18 липня 2016 року, в приміщенні селищної ради, відбудуться установчі збори, щодо створення громадської ради.

18 липня 2016 року, в приміщенні селищної ради, відбудуться установчі збори, щодо створення громадської ради. Для участі  в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі до 14 липня 2016 року. Детальна інформація за тел.2-11-04  та на офіційному сайті http://veselivska.gromada.org.ua/

10:08 21.06.2016

Увага! З 17 червня 2016 року тимчасово припинено курсування внутрішньоселищного автобусу.

Веселівська селищна рада доводить до відома мешканців селища, що у зв’язку з завершенням учбового року  та використанням громадянами приватного транспорту (велосипеди та інший) для пересування в межах селища, різко зменшилася кількість пасажирів на внітрішньоселищному маршруті автобусу. На даний час послугами маршрутного автобусу користується 6 пасажирів на рейс, а витрати на утримання автобусу (паливно-мастильні матеріали, ремонт, оплата праці) завеликі. Виходячи з економічної доцільності прийнято рішення про тимчасове припинення курсування  внутрішньоселищного автобусу  до 1 вересня.

08:46 21.06.2016

19 червня- день медичного працівника

Шановні медичні працівники! Виконавчий комітет  Веселівької селищної ради щиро вітає вас із Днем медичного працівника - святом, яке давно вийшло за межі професійного: адже в житті кожного з нас була людина в «білому халаті», якій ми дякуємо за врятоване життя, повернене здоров'я нам або нашим близьким. Від усієї Веселівської селищної територіальної громади висловлюємо подяку людям, які присвятили себе не лише роботі, а найвідповідальнішому покликанню – берегти наші здоров’я та життя. Глибоко вдячні за ваш професіоналізм, відповідальну та нелегку працю, витримку, ваші знання, чуйність та співчуття. Ви – запорука нашого здоров’я.

14:59 17.06.2016

19 червня - День святої Трійці – найважливіший церковне свято.

Святкування Святої Трійці припадає на 50 день після Пасхи. Трійця є найважливішим святом в православній релігії і має в народі ще одна назва – П'ятидесятниця. На 50 день після святкування Великої Пасхи, пророк Мойсей недалеко від гори Сінай, дав своїм послушникам Божий закон і придумав старозавітне священство. Трійцю на Русі почали святкувати через 300 років, як князь Володимир здійснив обряд хрещення.

09:35 17.06.2016

Фонтан –прикраса селища

Кілька років тому в центрі селища було побудовано фонтан, який став прикрасою Веселого, а  також місцем  літнього відпочинку мешканців селища та гостей. Навколо облаштована територія, встановлено лавки, посаджено дерева.

08:49 17.06.2016