Запорізька область, Мелітопольський район

Дата: від до Скинути

ОГОЛОШЕННЯ : в Веселівській селищній раді з 1 вересня 2016 року розпочато проведення перевірки відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про очищення влади»

Веселівською селищною радою Запорізької області відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про очищення влади» 1 вересня 2016 року розпочато проведення перевірки достовірності відомостей щодо незастосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою зазначеного Закону, відносно державних службовців:

10:33 01.09.2016

Привітання з 1 вересня

Дорогі педагоги, шановні учні, батьки! Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Усі шляхи сьогодні ведуть до школи. Розпочинається новий  2016-2017 навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

07:24 01.09.2016

1 Вересня- День Знань

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

10:07 30.08.2016

ОГОЛОШЕННЯ: ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Звертаємося до Вас із проханням  взяти участь у Дні донора .  Всіх небайдужих  односельців у віці від 18 до 60 років  чекаємо 30 серпня о 8.00 у приймальному  відділенні Веселівської центральної районної лікарні.  При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

13:43 29.08.2016

ФОНД МЕНЕДЖЕРСЬКИХ ІНІЦІАТИВ     Стратегія розвитку Веселівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2025 роки       Передумовою до початку робіт над опрацюванням стратегії став проект «Українська адміністрація майбутнього», що реалізується за фінансової підтримки Фонду Міжнародної Солідарності в рамках програми Підтримка Демократії 2015,  реалізованого Міністерством Закордонних Справ Польщі та Канади. В рамках реалізації проекту, у березні 2016 році, експерти Фонду Менеджерських Ініціатив, який є лідером проекту, провели майстер-класи та зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування і робочих груп у Веселівській об’єднаній громаді. Їхньою метою було:

13:35 29.08.2016

ОГОЛОШЕННЯ

Дорогі першокласники! Запрошуємо вас на свято "Першокласник - 2016" , яке відбудеться 30 серпня 2016 року о 9-00 в селищному будинку культури та дозвілля.

15:58 26.08.2016

22 серпня в с.Білоріцьке на будівлі Білоріцької ЗОШ було відкрито меморіальну дошку пам’яті загиблого воїна АТО Дубініна В.Г.

На вшануванні пам’яті земляка  були присутні представники місцевої влади, старости сіл Веселівської громади та мешканці села. Право на відкриття мітингу було надано заступнику селищного голови з  гуманітарних питань та соціальної політики Бабаніній І.В. З промовою виступили: голова Веселівської РДА -М ігуля І.І., мати загиблого,  товариш по службі , директор Білоріцької загальноосвітньої школи. Було покладено квіти до могили загиблого та проведена панахида  настоятелем Храму Пресвятої  Богородиці  УПЦ КП протоієреєм В.Квашко.

15:35 26.08.2016

Вітаємо депутата Веселівської селищної територіальної громади Нестеренко Людмилу Миколаївну з Днем народження !

29 серпня 2016 року Нестеренко Людмила Миколаївна святкує  свій день народження. Веселівська селищна рада та її виконавчий комітет  вітає депутата  Веселівської селищної територіальної громади Нестеренко Людмилу Миколаївну з Днем народження  !

13:37 26.08.2016

Вітаємо депутата Веселівської селищної територіальної громади Акімова Олександра Анатолійовича з Днем народження !

28 серпня 2016 року Акімов Олександр Анатолійович святкує  свій день народження. Веселівська селищна рада та її виконавчий комітет  вітає депутата  Веселівської селищної територіальної громади Акімова Олександра Анатолійовича з Днем народження  !

13:32 26.08.2016