ВІТАЄМО!

Сьогодні, 30 квітня, свій День народження святкує староста сіл Мала Михайлівка та Авангард, член виконавчого комітету Веселівської селищної ради

10:03 30.04.2017

Виступ менеджера пілотного проекту Ольги Калініченко під час засідання робочої групи (відео)

Під час робочого візиту на територію Веселівської ОТГ менеджер пілотних проектів «U-LEAD з Європою» Ольга Калініченко провела нараду з представниками робочої групи по створенню Центру надання адміністративних послуг, під час якої дала відповідь на питання, які найбільше хвилюють громадськість.

17:12 28.04.2017

Веселівська селищна рада Веселівського району Запорізької області

11:19 28.04.2017

Представники Запорізького обласного комітету профспілки зустрілись з трудовим колективом селищної ради

Сьогодні в актовому залі селищної ради пройшла зустріч представників обласного комітету профспілки держустанов України з трудовим колективом Веселівської селищної ради.

22:03 27.04.2017

Соціальні працівники громади отримали нові велосипеди

27 квітня селищний голова Петро Кіяшко, заступник голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ілона Бабаніна та директор комунальної установи Галина Жигірь вручили 7 велосипедів соціальним робітникам КУ «Центр соціальних послуг».

19:10 27.04.2017