У ДНЗ «Оленка» встановлено чашу для басейну

Продовжуються роботи по будівництву дитячого басейну на території нашої громади. Учора було встановлено чашу в пристосованому приміщенні дитячого садка «Оленка».

10:44 20.04.2017

Квітневі примхи погоди

На деревах розпустилися бруньки і розквітнули весняні квіти, однак погода здивувала своїми примхами і припорошила рослини.

17:12 19.04.2017

ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ГОЛОВИ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ РДА ТА ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ РАЙОННОЇ РАДИ

В березні поточного року Веселівська об’єднана територіальна громада здобула перемогу поміж 11 учасників Запорізької області в Проекті «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» - Компонент 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (початкова фаза), що фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією SKL International на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida),  в особі Håkan Gustafsson.

16:38 19.04.2017

Веселівською селищною радою ведеться контроль за надходженням податків та зборів

Підприємство займається вирощуванням зернових та технічних культур, розведенням свиней. Землі загального користування, які належать підприємству, складають – 7150,3 га, у т.ч. ріллі – 5800,6 га. На підприємстві працює 129 осіб, середня заробітна плата складає 4,1 тис. грн.

15:34 19.04.2017

ОГОЛОШЕННЯ

Веселівська селищна територіальна громада Веселівського району Запорізької області

15:08 19.04.2017

На модернізацію інфраструктури Веселівської ОТГ в обласному бюджеті 2017 року передбачено 1 млн. грн.

З метою створення сприятливих умов для сталого соціально-економічного розвитку об’єднаних територіальних громад рішенням Запорізької обласної ради від 06.04.2017 № 67 затверджена Програма підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2017 рік.

11:22 19.04.2017

Філії опорних шкіл можуть виконувати функції не лише початкової школи, а й дитячих садків – постанова Кабміну

Філіями опорних шкіл відтепер можуть бути навчально-виховні комплекси (НВК) – заклади, що об’єднують початкову школу та дитячий садок. Відповідну постанову було прийнято сьогодні, 19 квітня, на засіданні Уряду.

10:53 19.04.2017