Запорізька область, Мелітопольський район

Дата: від до Скинути

Шановні мешканці Веселівщини! Веселівська селищна територіальна громада щиро і сердечно вітає Вас з Днем незалежності України.

24 роки тому втілилася у життя багатовікова мрія українського народу про свободу та незалежність рідної країни. Непростим і тернистим був цей шлях, багато випробувань довелося пройти українцям. Але всі ми щиро сподіваємося, що завдяки світлим прагненням, наполегливій праці та спільним зусиллям український народ побудує високо розвинуту, демократичну державу, в якій будуть панувати єдність, мир та злагода.            У цей святковий день від усієї душі зичимо всім Вам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, щедрої долі, подальших успіхів у всіх Ваших справах і починаннях заради процвітання нашої незалежної Батьківщини, покращення добробуту українського народу.          Нехай Ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна і натхненна праця стане запорукою щасливого мирного майбутнього рідної України.

16:04 23.08.2016

23 серпня, День Державного Прапора України

Державний Прапор України - прапор із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3. Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів (з різними відтінками) на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних. У середині XVII ст., Після приєднання Гетьманщини до Російської держави, набувають поширення блакитні (сині) полотнища із золотими або жовтими зображеннями хрестів та інших знаків. З часів козаччини жовто-блакитне поєднання кольорів поступово починає домінувати на українських хоругвах, прапорах і клейнодах.

15:52 22.08.2016

Завершила роботу Літня школа з проектного менеджменту для ОТГ

Завершила роботу Літня школа з проектного менеджменту для ОТГ 19.08.2016 яку провів ПУЛЬС у місті Южному Протягом п’яти днів з 15 до 19 серпня у місті Южне Одеської Області працювала Літня школа з проектного менеджменту для представників об’єднаних територіальних громад. Захід проведено в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

10:40 22.08.2016

Про проведення серпневої педагогічної конференції

18.08.2016  у приміщенні Веселівського селищного будинку культури та дозвілля проведено серпневу конференцію педагогічних працівників навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади. На конференції були присутні ветерани педагогічної праці, працівники освітньої галузі громади, молоді фахівці, меценати, депутати селищної ради, керівники підприємств, представники громадськості. Конференція була присвячена початку навчального 2016-2017 навчального року, на якій було  обговорено питання нормативно-правого забезпечення щодо функціонування освітніх закладів громади та удосконаленню методів роботи.

15:54 19.08.2016

Управлінські підходи щодо забезпечення сучасної системи фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів спрямованих на розвиток здорового способу життя та дозвілля вихованців освітніх закладів молоді мешканців громади.

Суспільство у всі часи не було байдужим до того, яким життєвим потенціалом володіє підростаюче покоління. Здоров’я нації завжди пов’язувалося у великій мірі зі здоров’ям дітей та підлітків. Тому і у Веселівській селищній територіальній громаді гармонійний розвиток, здоров’я молоді є серед пріоритетів державної політики. Ключовою складовою здорового способу життя вважається рухова активність, регулярні заняття фізичною культурою та спортом. Тому закономірно, що саме на цей напрям при популяризації, пропаганді здорового способу життя серед підлітків та юнаків спрямовані основні зусилля виконавчого комітету Веселівської селищної ради. У грудні  2015 року сесією селищної ради затверджено Програму розвитку фізичної культури та спорту у Веселівській селищній територіальній громаді на 2016-2019 роки. В якій передбачено  виділення коштів для проведення змагань у сумі 65000 грн.

15:42 19.08.2016

Вітаємо депутата Веселівської селищної територіальної громади Кущ Ірину Вікторівну з Днем народження !

20 серпня 2016 року Кущ Ірина Вікторівна святкує  свій день народження. Веселівська селищна рада , її виконавчий комітет  та депутатський корпус вітає депутата  Веселівської селищної територіальної громади Кущ Ірину Вікторівну  з Днем народження  !

07:40 19.08.2016

Щиро вітаємо Павлову Наталію Григорівну з Днем народження!

15 серпня  святкує свій День народження Павлова Наталія Григорівна. Щиро вітаємо  Наталію Григорівну   з Днем народження! Бажаємо  міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях, підтримки  та надихань  рідних людей, розуміння та допомаги колег.    Хай доля збагачує Вас   енергією, натхненням та радістю сьогодення.

14:38 12.08.2016

13 серпня святкує свій ювілей Іванченко Надія Яківна, вчитель початкових класів КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» .

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради вітає Вас, Надіє Яківно, з ювілеєм! Бажаємо Вам здоров’я, щастя, миру,   великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних і надійних друзів.

14:32 12.08.2016