ПОВІДОМЛЕННЯ: 28.09.2017 року о 10.00 годині в актовому залі селищної ради відбудеться чергове засідання 37 сесії VII скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

28.09.2017                                                                                   смт. Веселе

Початок : 10-00

1. Звіт про виконання селищного бюджету за ІІ квартал.

2. Про результати здійснення селищною радою інвестиційної діяльності на території громади.

3. Про підготовку освітніх закладів селищної ради до 2017 – 2018 навчального року.

4. Про підготовку до роботи комунальних підприємств, установ, закладів освіти в осінньо-зимовий період.

5. Про сприяння селищної ради щодо фінансування об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.

6. Про стан забезпечення мешканців громади водопостачанням та здійснення контролю за якістю питної води.

7. Про організацію та облік дітей дошкільного та шкільного віку.

8. Про стан забезпечення школярів безоплатними підручниками.

9.Про хід виконання програми «Відпочинок та оздоровлення дітей Веселівської селищної територіальної громади на 2017 – 2019 роки».

10.Звіт про виконання Програми розвитку освіти Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2017 роки.

11. Заслуховування інформацій депутатів про роботу в раді, виконання ними доручень.

12. Про врегулювання земельних відносин відповідно до чинного законодавства.