Засідання постійних комісій Веселівської селищної ради

08.08.2017 року, в зв’язку з підготовкою до позачергової 36 сесії 7 скликання Веселівської селищної ради, відбулися засідання постійних комісій з питань :

1. Місцевого самоврядування, охорони прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

2. Соціально-економічного розвитку селища, планування бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі.

3. Соціального захисту населення , освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.

4. Розвитку інфраструктури, комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою території селища.

5. Регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Одне засідання було спільне з питань соціального захисту населення , освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту і  бюджету.

В результаті було прийнято пропозицію:  винести питання на позачергову 36 сесію 7 склакання Веселівської селищної ради.