Дата: від до Скинути

Веселівською селищною радою ведеться контроль за надходженням податків та зборів

Це єдине підприємство на території району, яке займається садівництвом, овочівництвом, розведенням великої рогатої худоби, овець та свиней, та яке зберегло зрошувальну систему на полях.

21:07 10.04.2017

Сміх продовжує життя, а веселівська ліга КВК здійснює мрії

Учора, 9 квітня, збулась мрія ще однієї команди КВК нашої громади. Перемогу в другій лізі «КВК – 2017» та великий 40-дюймовий телевізор «Samsung» від селищної ради отримала команда «Веселка» комунального закладу «Маломихайлівська ЗОШ І – ІІІ ст.».

15:33 10.04.2017

Місцева влада готова до впровадження медичної реформи, та бажає більш тісного діалогу з Міністерством охорони здоров'я

5 квітня селищний голова Петро кіяшко та його заступник Ілона Бабаніна взяли участь у круглому столі на тему «Як готуються Запоріжжя та область до впровадження реформи охорони здоров’я?», який відбувся у Запорізькому медіа-центрі.

22:15 07.04.2017