Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Навчання працівників ЦНАПу в рамках Програми «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку»

У Веселівській громаді розпочався 1-3 модуль навчання працівників ЦНАПу в рамках Програми  «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» - Компонент 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування» (початкова фаза), що фінансується Європейським Союзом та реалізується компанією SKL International на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).

 

До громади завітали тренери Програми, регіональний спеціаліст Наталя Сидоренко та представник Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» (U-LEAD з Європою – Компонент 1) Аскад Ашурбеков.

В заході взяли участь працівники ЦНАПу Веселівської ОТГ, Веселівської РДА та сільських громад Веселівського району. Учасники жваво обговорили проблеми надання адміністративних послуг та створення селищно районного ЦНАПу.

 « повернутися до списку новин