Відбувся мітинг-реквієм до Дня пам'яті  жертв голодомору

Відбувся мітинг-реквієм до Дня пам'яті жертв голодомору

25 листопада 2017 року  0 15.30 біля пам’ятного знаку, який знаходиться біля будівлі музичної школи,  відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору  1932-1933 р.  за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій та установ, учнівської молоді та всіх небайдужих мешканців селища.

09:10 27.11.2017

Заходи до Дня пам'яті жертв голодомору в Маломихайлівській сільській бібліотеці

Важкі події минулого  згадали читачі Маломихайлівської сільської бібліотеки  в суботу 25 листопада 2017 р.  Нажаль  свідків тих подій  в нашому селі вже не має,  але спогади про події  1933 року  є в книзі   «Пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років»  які записані Мусієнко О.П. зі слів  нашої  односельчанки  Романенко Тетяни Федотівни.

08:18 27.11.2017

До Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій

25 листопада о 15.30 год  біля пам'ятного знаку, який знаходиться по вулиці Центральній біля музичної школи, відбудеться мітинг-реквієм, присвячений Дню пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій.

11:23 24.11.2017

День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.

Ця дата присвячена подіям 1932-1933 років, коли в результаті радянської політики хлібозаготівель і колективізації від голоду в Україні померли мільйони жителів. Відзначається з 1998 року в останню суботу листопада.

11:07 24.11.2017

Візит делегації з Польщі до Веселівської ОТГ

22 листопада до Веселівської ОТГ прибула з  2-денним візитом  делегація з Польщі.   В перший день був проведений тренінг, на якому гості ділилися своїм досвідом та роботою в громаді в різних сферах.

09:49 24.11.2017

ОГОЛОШЕННЯ:  Шановні мешканці смт Веселе!           Запрошуємо вас на вечір авторської пісні

ОГОЛОШЕННЯ: Шановні мешканці смт Веселе! Запрошуємо вас на вечір авторської пісні

Запрошуємо вас на вечір авторської пісні старшого сержанта Руслана Давидовича,  лауреата фестивалю «Пісні народжені в АТО», який відбудеться 24 листопада 2017 року о 16:00 годині в селищному будинку культури і дозвілля.

10:52 23.11.2017

КП "Водоканал" інформує:

1. Всім абонентам які користуються послугами Веселівського водоканалу необхідно заключити новий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення 2. Всім абонентам, які отримують пільги за водопостачання та водовідведення  необхідно  оновити  документи  та подати заяву на отримання пільг.  3. Абоненти які мають заборгованість перед КП "Водоканал" будуть  відключені від централізованого водопостачання до повного погашення боргу.

10:23 23.11.2017

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ІНФОРМУЄ !  ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ!

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ІНФОРМУЄ ! ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ!

Форвардна програма Державної продовольчо-зернової корпорації України є одним із дієвих державних інструментів надання додаткової фінансової підтримки дрібним та середнім сільгоспвиробникам. Щорічно реалізуючи цю програму, ДПЗКУ продовжує розширювати пряму взаємодію з аграріями.

09:31 23.11.2017