Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Інформація: Фінансування комунальний дошкільний навчальний заклад №1 «Оленка» Веселівської селищної ради

У 2017 році Веселівською селищною радою на комунальний заклад КДНЗ №1 «Оленка» виділено по загальному фонду 1862,5 тис. грн.( заробітна плата з нарахуванням 1432,5 тис грн. та на використання товарів та послуг – 430,0 тис. грн  (предметів, матеріалів, медикаментів, харчування, послуг, відрядження, водопостачання, електроенергії , вугілля)

Протягом 2017 року додатково було виділено з місцевого бюджету (по загальному фонду) – 19,4 тис. грн. (придбання тканини для пошиву костюмів, атрибутика до святкових заходів, будівельні матеріали для ремонту  приміщення котельної.)

З реалізації проекту «Сучасний освітній заклад-крок до успішної громади» придбані дитячі стільці 3,4 тис. грн.

За участь у фестивалі «Крок до зірок» було виділено  5000 тис. грн (придбали жалюзі, тюль в музичну залу).

По спеціальному фонду додатково було  виділено  з бюджету розвитку коштів  - 665, 627 тис. грн (на придбання плити електричної 6 – ти комфортної  - 17,0 тис. грн, на реконструкцію та реставрацію інших об’єктів (установка басейна) 648,627 тис грн. (для проведення робіт з установки басейну, облицювання стін та підлоги плиткою, установлення натяжної стелі, вікон, дверей, терморегуляторів, бойлера, сантехніки та «теплої підлоги».  )« повернутися до списку новин