Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Семінар на тему "Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст"

В перший день лютого у місті Токмак Запорізької області відбувся семінар "Модернізація системи теплозабезпечення та підвищення енергоефективності міст". Організатори та партнери - Всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів», Компанія "Дімол", Токмацька міська рада, ТОВ "Токмак Солар Енерджи", ТОВ "ДЕТЕК ЕНЕРГО" за підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України і Запорізької обласної державної адміністрації. 


Посадовці та енергоменеджери з усього регіону навчались модернізувати систему опалення в сучасних умовах та дізнавались про можливості фінансування цієї системи.  Нашу громаду представляла майстер з благоустрою Базярук Тетяна Валеріївна . Окрім того, експерти розповіли про ЕСКО контракти та успішний досвід переходу на автономне опалення міста Трускавця. Подібний регіональний семінар проводиться вже вдруге в Україні. За словами президента "Клубу мерів" Володимира Удовиченка цього року планується провести такі навчання в усіх областях країни.

 03 лютого  в актовій залі  селищної ради відбулася зустріч з представниками ОСББ нашої громади, які виявили бажання взяти участь в написанні проектів для отримання грантів на ремонти осель. Тетяна Валеріївна поділилася набутими   на семінарі знаннями.  « повернутися до списку новин